قالب لاستیک, مقالات

هفت دلیل استفاده از قالبهای آلومینیومی برای محصولات سیلیکونی

aluminium

هفت دلیل برای ساخت محصولات سیلیکونی با قالب های آلومینیومی

  1. طراحی قالب های ساخته شده از آلومینیوم فواید زیادی دارند. از جمله کاهش هزینه و خصوصیات بهینه فیزیکی دارد. در اینجا به چند دلیل که چرا آلومینیوم یک ماده مناسب برای قالب سازی است ، اشاره کردیم :

  1. استفاده از قالب آلومینیوم در تولید برای ابزارکاری قالب نیز بسیار کارآمدتر میباشد. آلومینیوم امکان برشکاری و پرداخت سریعی دارد و این بدان دلیل است که بسیار قابل پردازش و صیقل پذیر می باشد. آلومینیوم نسبت به فلزات سخت تر ، مانند فولاد ، برش های نهایی کمتری دارد و باعث کوتاه شدن زمان CNC می شود. این بدان معناست که قطعات شما زودتر به دست شما می رسند ، زیرا می توان فرآیند قالب گیری را زودتر شروع کرد.

  1. آلومینیوم یک فلز بسیار سبک وزن است ، که باعث می شود کار با آن راحت تر بوده و با آسیب و خطرات احتمالی تا حد زیادی کمتر شود.

  1. آلومینیوم در برابر مواد شیمیایی مقاوم است و با گذشت زمان باعث کاهش خوردگی نسبت به دیگر فلزها می شود.

  1. با استفاده از قالب آلومینیومی ، تکنیک های مدرن جوشکاری به ما امکان می دهند تا اصلاحات را بسیار راحتتر در قالب ها انجام دهیم. از جمله این ها میتواند تعمیر سریع و کم هزینه ابزار آسیب دیده باشد.

  1. آلومینیوم رسانای خوبی برای گرما است و مدت زمان گرم شدن قالب قبل از قالب گیری را کاهش می دهد. انتقال سریع گرما امکان تولید سریع تری را فراهم می کند.

  1. در فرآیند تولید قالب ، نسخه ها یا نمونه های اولیه از سختی و مقاومت دربرابر سایش بسیار بالایی برخوردار هستند.

گروه صنعتی تمکورابر قالب های شما را با بالاترین کیفیت ساخته و در صورت نیاز فقط در طی چند روز آنها را اصلاح می کند! ما طرح های سیلیکونی شما را در کمترین زمان، از مدل به قطعات مکانیکی تبدیل میکنیم! تمکورابر در تلاش است تا با ارائه هر چه بهتر خدمات و محصولی تخصصی بتواند رضایت هر چه بیشتر مشتریان محترم خود را جلب کند.

شما عزیزان میتوانید گروه صنعتی تمکورابر را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *