خدمات

گروه صنعتی تمکو رابر

گروه صنعتی تمکو رابر

گروه صنعتی تمکو رابر با تولید قالب‌های تخصصی و صنعتی که البته در داخل کشور تولیدمی‌نماید، می‌تواند نقطه‌ی عطفی باشد که به آن افتخار نمود. حال اگر این قطعات و قالب‌ها در زمینه‌ی خودروسازی، دارو سازی، الکتریکی، لوازم اشپزخانه و مواردی از این دست کاربرد داشته باشد، قله‌های افتخاری است که فتحش تنها از گروه صنعتی تمکو رابر ساخته است.

گروه صنعتی تمکو رابر، نه تنها تکیه بر رو‌ش‌های علمی دارد، بلکه به واسطه‌ی استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته و متخصصان مجرب در قالب ایجاد شبکه همکاران توانسته است مسیر موفقیت را تنها در عرض چند سال طی نماید.

ابتدای مسیر گروه صنعتی تمکو رابر از کجاست؟

با این‌حال که سابقه‌ی کاری گروه صنعتی تمکو رابر به سال ۱۳۸۹ و حوزه‌ی اختصاصی قالب‌ ساخت قالب‌های اسباب بازی  باز می‌گردد، اما ورود به حوزه‌ی ساخت قالب‌های صنعتی و تخصصی از سال ۱۳۹۵ کلید خورد.

قطعات تولیدی گروه صنعتی تمکو رابر چه مسیری رو می‌پیمایند؟

یکی از ویژگی‌های اصلی گروه صنعتی تمکو رابر این است که قالب‌های خود را به صورت سفارشی و بر اساس نیاز مشتری تهیه و تولید می‌کند. به همین دلیل نه تنها در پروسه‌ی تولید قالب، ابتدا به نیاز خاص مشتری می‌پردازد، بلکه با تکیه به دانش خود قطعات مورد نیاز را بر اساس مواد، ابعاد، خاصیت فیزیک و مواردی مانند خواص مکانیکی و حرارتی مورد بررسی قرار می‌دهد.

گروه صنعتی تمکو رابر

گروه صنعتی تمکو رابر

می‌توانید مطمئن باشید که طراحی قطعات مورد نیاز شما قطعا با نرم‌افزارهای تخصصی صورت می‌پذیرد و پس از بررسی بهترین روش ساخت قالب، با بهترین نرم‌افزارها طراحی قالب انجام می‌پذیرد.

ساخت، تست و کنترل کیفی قطعات تولید شده، همه باعث می‌شود تا گروه صنعتی تمکو رابر با اطمینان، محصولات تولید را گارانتی کرده و به مشتری تحویل دهد.

قالب‌های تولیدی گروه صنعتی تمکو رابر در انواع لاستیک، پلاستیک، بادی پت، سیلیکون، پلاستیک، بادی پلی‌اتیلن ساخته و در خدمت مشتری قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های گروه صنعتی تمکو رابر

  • استفاده از روش‌های علمی

  • بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و ماشین‌آلات پیشرفته

  • همکاری با صنایع مختلف و تولید کنندگان برتر

  • تولید قطعات سفارشی با قیمت مناسب در تیراژ بالا

  • سرعت بالای تحویل

  • اعطای گارانتی همراه با محصولات تولیدی

  • انجام پروژه‌های صفر تا صد در کوتاهترین زمان ممکن همراه با بهترین کیفیت.

پروژه‌ی صفر تا صد چیست؟

گروه صنعتی تمکو رابر

گروه صنعتی تمکو رابر

یکی از جذاب‌ترین نوآوری‌های گروه صنعتی تمکو رابر این است که به مشتریان خود با پروژه‌ی صفر تا صد بیشترین یاری را می‌رساند. در این پروژه، مشتری تنها به بیان نیاز خود می‌پردازد. تهیه‌ی متریال مورد نیاز طراحی قطعه و قالب‌سازی، مجموعه سازی تولیدات و در نهایت بسته بندی همه و همه بر عهده‌ی گروه صنعتی تمکو رابر خواهد بود.

کلام آخر

گروه صنعتی تمکو رابر با نام مهندس تمثال آشنای همه‌ی کسانی است که در این صنعت فعالیت می‌کنند، یا به طرف مختلف به این صنعت وابسته، هستند. این گروه صنعتی، از سال ۱۳۹۵ تلاش کرده است تا با تولید قالب‌های پلاستیکی و لاستیکی در بهترین کیفیت و متناسب با نیاز مشتری، نام ایرانی را سربلند کرده و نیاز آنان را از قالب‌های غیر وطنی رفع نماید.

قطعا می‌توانید برای دریافت بهترین قالب‌ها به گروه صنعتی تمکو رابر اطمینان کنید و از اینکه گروهی از هم‌وطنان شما، گوی سبقت را از رقبای خارجی ربوده‌اند به داشتن چنین سرزمینی به خود ببالید و از کیفیت محصولاتی که سفارش داده‌اید لذت ببرید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *