خدمات

گروه صنعتی cheche

ظروف پلاستیکی

قطعات لاستیکی، سیلیکونی، پلاستیکی، بطری بادی پلی اتیلن و بطری بادی پت، تنها نمونه‌های کوچکی از محصولات کارخانه‌ی ایرانی است که با نام گروه صنعتی cheche مشغول به فعالیت است.

این گروه صنعتی که فعالیت رسمی خود در این زمینه را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده، توانسته راه زیادی را در همین چند سال طی کند و از رقبای سرسخت خود نیز پیش بیفتد. راز موفقیت گروه صنعتی cheche این است که با علم و دانش و همکاری متخصصان برجسته و مجرب، راهی را در پیش گرفته که جز با تعهد نمی‌توان به سر منزل مقصود آن رسید.

چرا cheche؟

چرا نام این گروه صنعتی چه چه است؟ از دلایلی که این گروه برای نام خود  انتخاب کرده، این است که چه قطعه‌ای چه گونه تولید می‌شود و با چه موادی باید تولید گردد. این گروه با توسل به علمی کافی که در این زمینه دارند به خوبی می‌توانند این اطمینان خاطر را به شما بدهند که چه قطعه‌ای را با چه روشی تولید کنند. چه چه مخفف کلمه‌ی چه قطعه‌ای، چه روشی است

محصولات گروه صنعتی cheche چیست؟

قطعات سیلیکونی

قطعات سیلیکونی

یکی از ویژگی‌‌های گروه صنعتی cheche که آن‌ها را از دیگر رقبا متمایز کرده، تنها ایرانی بودن صنعت نیست. این گروه با تکیه بر دانش خود، تلاش می‌کند تا قالب‌های سیلیکونی، لاستیک، پلاستیکی، پلی اتیلن و بادی پت را دقیقا مشابه آنچه که مشتری خواسته طراحی کند و در اختیار آن‌ها قرار دهد. از طراحی قالب‌های منحصر به فرد، تا تهیه‌ی‌ مواد و تولید آن، همه با اتکا به دانش ایرانی انجام می‌شود. این پروژه‌های صفر تا صد، یکی از وجه تمایزات میان گروه صنعتی cheche و دیگر رقبای آنان است.

گروه صنعتی cheche راه خود را از کجا آغاز نمود؟

با این حال که ذکر شد این گروه صنعتی راه رسمی خود را از سال ۱۳۹۵ در پیش گرفته، اما بد نیست بدانید که سنگ زیر بنای این شرکت، در سال ۱۳۸۹ گذاشته شد. در ابتدا این گروه تنها در حوزه طراحی و ساخت قالب‌های اسباب‌بازی فعالیت می‌کرد. اما پس از چند سال، یعنی از سال ۱۳۹۵، این گروه به کار خود وسعت بخشید و نه تنها در حوزه‌ی اسباب‌بازی، بلکه در حوزه‌ی قالب‌سازی نیز مسیر جدیدی در پیش گرفت.

اگر نگوییم طراح و سازنده‌ی قالب‌های صنعتی، مدیرعامل مجموعه، رکن اصلی پیشرفت گروه صنعتی cheche است، می‌توان اذعان نمود که یکی از ارکان اصلی آن به حساب می‌آید.

کدام حوزه‌ها از این قالب‌ها استفاده می‌کنند؟

نمی‌توانید حوزه‌ی علمی یا شاخه‌ی صنعتی را بیابید که نیازمند این قالب‌ها نباشد. گروه صنعتی cheche با صنایع مختلفی مانند خودروسازی، داروسازی، الکتریکی، لوازم خانگی، آشپزخانه و صنایعی از این قبیل، دست دوستی داده و قالب‌هایی را در این حوزه‌ها تولید نموده است.

از افتخارات این گروه صنعتی این است که با سازمان‌ها و صنایع بزرگی در داخل کشور همکاری موفقیت آمیز داشته است و توانسته نظر مثبت این شرکت‌ها و صنایع را جلب‌ نماید.

بطری بادی پت

بطری بادی پت

کلام آخر

گروه صنعتی cheche یکی از گروه‌های صنعتی داخلی است که تلاش کرده با تکیه بر دانش فنی دانشمندان ایرانی و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، باری از دوش اقتصاد کشور عزیزمان ایران بردارد. این گروه صنعتی تلاش می‌کند تا با ساخت قالب‌های سیلیکونی، لاستیکی، پلاستیکی، پلی اتیلن و مواردی از این دست بتواند نیاز ایران را در این زمینه به خارج از مرزها از بین ببرد. شما می‌توانید طرح مورد نظر خود  را در اختیار این تیم قرار دهید و مطمئن باشید از طراحی تا تولید نهایی، و حتی کنترل کیفیت، همه بر عهده‌ی این تیم خواهد بود.

محصولاتی که از این گروه دریافت می‌کنید، همگی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد بود.

پست های مرتبط

1 نظر در “گروه صنعتی cheche

  1. آواتار رامز ذاکانی رامز ذاکانی گفت:

    واقعا شما عالی هستید چون هم پشتیبانی خوبی می دید و هم محصولات با کیفیتی رو دارید. ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *