قالب بادی

قالب 4 لیتری و نمونه تولید شده ظرف 3200 پلی اتیلن در کنار هم

نمونه و قالب 3200 در کنارهم

قالب گالن 4 لیتری پلی اتیلن ساخته شده توسط تیم cheche و نمونه بطری پلی اتیلن (گالن 4 لیتری ) تولید شده در کنار قالب فولادی با گلویی فولادی آب بند و دقت بالای برش دیده شده در ساخت قالب است که ما را متفاوت مینماید.

 

کاربرد پلی اتیلن در تولید لوازم پلاستیکی بسیار زیاد است و از آن بیشتر برای ساخت وسیله های پلاستیکی موجود در آشپزخانه و صنایع غذایی استفاده می کنند که آنها را ظروف پلی اتیلن می گویند.

ظروف پلی اتیلن در آشپزخانه شامل ظروف پلاستیکی سبک و کیسه های پلاستیکی می باشد همچنین این ظروف را به شکل ظروف شیر، مایعات و انواع وسیله های پلاستیکی موجود در آشپزخانه تولید می کنند. پلی اتن را برای تولید لوله های پلاستیکی و یا اتصال های لوله کشی استفاده می کنند.

به دلیل اینکه انعطاف در تهیه ظروف پلی اتیلن، پلاستیکی یا لوله های پلاستیکی بالا است به این نتیجه رسیده اند که علت این انعطاف پذیری بالا تولید پلی اتیلن با زنجیرهای بلندی است که شاخه هایی کوتاه دارند در واقع این پلی اتن ها HDPE هایی هستند که دارایی تعداد زیادی شاخه جانبی می باشند.

 

طبقه بندی ظروف پلی اتیلن بر چه اساسی انجام می گیرد؟

این ظروف را با توجه به چگالی آنها طبقه بندی می کنند و در چگالی پلی اتن عواملی که نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند عبارتند از: اندازه زنجیره پلیمری، تعداد شاخه هایی که در زنجیر وجود دارند و نوع این شاخه ها.

این پلی اتن جزو پلیمرهای گرمانرم است، در واقع این ماده با گرما ذوب می شود و در صورتی که به نقطه انجماد برسد جامد می شود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *