قالب لاستیک

قالب لاستیک زبانه شیر

قالب لاستیک زبانه شیر

طراحی و ساخت قالب لاستیک زبانه شیر

قالب لاستیک زبانه شیر چدنی که با لاستیک NBR پوشیده شده است. این محصول که با استفاده از قالب مخصوص که توسط گروه صنعتی تمکو ساخته شده از جنس چدن میباشد . پس از به اتمام رسیدن این مرحله لاستیک حرارت دیده شده که آماده قالب ریزی میباشد توسط یک قالب دیگر که برای این امر طراحی و ساخته شده ، به گونه قالب گیری میشود که تمامی سطح زبانه شیر چدنی را می پوشاند .

دقت ساخت و اندازه گیری این محصول به دلیل کاربردی که در بسیار حائز اهمیت است. گروه صنعتی تمکو با افتخار اعلام میکند که یکی از بزرگ ترین طراحان و تولید کنند گان قالب های صنعتی در کشور میباشد.

ما در تمامی زمینه های قالب سازی صنعتی از جمله تولید قالب های لاستیکی،تولید قالب های سیلیکونی ، تولید قالب های بادی پت و پلی اتیلن به روش های گوناگون از جمله تزریقی و اکسترود و تولید قالب های پلاستیکی مهارت داشته با استفاده از مهندسان ماهر و با تجربه در خدمت مشتریان گرانقدر میباشیم.

 

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به وبسایت www.cheche.ir و بازدید از قسمت نمونه کارها بیشتر با ما آشنا شوید. همچنین میتوانید برای حمایت از تولید کنندگان ملی ما را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

 

در صورتی که نیاز به ساخت قالب دارید میتوانید تنها با شماره تلفن های 6-77261105-021 تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان برای طراحی و ساخت قالب و یا تولید محصول خود بهره مند گردید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *