قالب لاستیک

طراحی و ساخت قالب تزریق لاستیک

طراحی و ساخت قالب تزریق لاستیک

طراحی و ساخت انواع قالب های لاستیک

قالب تزریق لاستیک بصورت پخت و تزریق.

با بالاترین کیفیت و قیچی خاص و آسان.

طراحی انواع قالب لاستیک جهت روکش زبانه آهنی و یا چدنی .

 

قالب های لاستیک ، سیلیکون

قالب های لاستیک و سیلیکون نوع دیگری از قالب ها می باشد. که کم هزینه تر و ساده تر نسبت به قالب های پلاستیک و دایکست است.

در این قالب ها بر عکس قالب های پلاستیک و ریخته گری که مذاب در داخل قالب ریخته شده و پس از سرد شدن قطعه از قالب خارج می شود. روش کار به این صورت است که ابتدا قالب گرم می شود و پس از اینکه قالب به حرارت مورد نظر رسید (حدود ۱۲۰ درجه در لاستیک ها و ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه در سیلیکون رابرها). لاستیک یا سیلیکون به صورت نواری یا لقمه  و یا در محفظه تزریق(برای قالب هایی که محفظه تزریق دارند) در زیر آن قرار میگیرد. پس از اینکه تحت فشار به شکل قالب در آمد و سپری شدن زمان پخت قالب باز شده و قطعه لاستیکی یا سیلیکونی فرم گرفته شده خارج می شود.

 

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به وبسایت www.cheche.ir و بازدید از قسمت نمونه کارها بیشتر با ما آشنا شوید. همچنین میتوانید برای حمایت از تولید کنندگان ملی ما را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

 

 
پخت :

مواد اولیه لاستیک ها و سیلیکون ها به صورت خام خواص پایینی دارند که امکان استفاده از آن ها را برای صنعت وجود ندارد. اما ترکییب آن با مواد افزودنی و پخت آن برای ایجاد مخلوط یکنواخت و با ثبات، کارربردهای بی شماری را برای آن ایجاد می کند.

موضوع با اهمیت زمان مناسب پخت این مواد می باشد. که با توجه به نوع ماده و افزودنی های موجود در آن متفاوت می کند. و با توجه به عدم شکل پذیری مجدد بعد از پخت لاستیک لازم است تا قبل ازتزریق و یا قالب گیری به اطلاعات مناسبی در این خصوص رسید. این زمان اهمیت بسیاری در فرایند شکل گیری لاستیک در قالب و یا در فرایند تزریق آن دارد. و چون بعد انجام پخت ماده هیچگونه تغییر شکلی نمی پذیرد. عامل پخت باید در مرحله آخرو بعد از اضافه کردن تمامی افزودنی های مورد نیاز اضافه گردد.

 

در صورتی که نیاز به ساخت قالب دارید میتوانید تنها با شماره تلفن های 6-77261105-021 تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان برای طراحی و ساخت قالب و یا تولید محصول خود بهره مند گردید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *