قالب لاستیک

تولید واشرهای آب بند لاستیکی

قالب لاستیک

طراحی و ساخت انواع قالب های لاستیک و سیلیکون

تولید واشرهای آب بند لاستیکی در سایزهای مختلف و کیفیت بالا، بدون مشخص بودن خط جدایش و داشتن لبه های قیچی با کیفیت جهت تولید واشرهای آب بندی.

این قالب ها طراحی قیچی خاصی دارد و محاسبه دقیق شرینکیج آن بسیار حائز اهمیت بوده است.

واشر لاستیکی در واقع یک شکل خاص از مهر و موم مکانیکی است. که برای پر کردن فضاها مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند از ورود گازها ، مایعات و سایر آلودگی های دیگر به ورود به مکانهایی که در آن مورد نیاز نیست یا در جایی که می تواند مشکلات خاصی ایجاد کند ، کمک کند. واشر لاستیکی معمولاً در صنایعی که با نصب قطعات مکانیکی مانند صنعت تولید اتومبیل کار می کنند استفاده می شود. یک واشر لاستیکی ممکن است در تمام اشکال و اندازه ها باشد و همچنین می تواند از مواد مختلفی ساخته شود که برای انجام توابع آب بندی با شرایط خاص طراحی شده اند.

ملاحظات ویژه هنگام خرید واشرهای آب بند لاستیکی

برخی ملاحظات مهم وجود دارد که هنگام جستجوی بهترین کیفیت واشر لاستیکی باید به خاطر داشته باشید. این ملاحظات شامل حداکثر دمای کارکرد ، حداکثر فشار کار و محافظت از فرکانس رادیویی و الکترومغناطیسی است.

شرکت های متخصص در تولید واشر لاستیکی همچنین انواع مختلف واشر نئوپرنی ، واشر صنعتی ، واشر برش قالب ، واشر سفارشی ، واشر اورتان ، واشر سیلیکونی ، واشر فلنج و واشر مقاوم در برابر روغن تولید می کنند.

همه این انواع واشرها به راحتی با ارزش خرده فروشی قابل فروش هستند و حتی می توان آنها را به صورت عمده و عمده فروشی به افرادی که به صورت حرفه ای در زمینه هایی کار می کنند که باید بطور منظم از واشرهای لاستیکی کار کنند ، فروخت. خرید عمده واشر به عنوان مزیت به شما می رسد زیرا شما تخفیف های عمده ای کسب می کنید که به طور خودکار قیمت واشر را کاهش می دهد.

انواع مختلف واشر لاستیکی سیلیکونی

واشر لاستیکی سیلیکون به صورت مهر و موم های مکانیکی استفاده می شود که می تواند برای جلوگیری از نشت بین سطوح مورد استفاده قرار گیرد. انواع مختلف واشر لاستیکی سیلیکون شامل موارد زیر است:

• واشرهای سیلیکونی جامد که در بسته های فلزی استفاده می شود

• واشر سیلیکون

• واشرهای سیلیکونی اسفنجی

• واشرهای سیلیکونی قالب تزریقی

• واشرهای فوم سیلیکونی که به واشرهای اسفنجی نزدیک می شوند.

 

پست های مرتبط

1 نظر در “تولید واشرهای آب بند لاستیکی

  1. آواتار yaser yaser گفت:

    جنس قطعات لاستیکی بالا چیست؟ آیا میتوان چند واشر لاستیکی را بصورت تو در تو در یک قالب لاستیک قرار داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *