قالب لاستیک, مقالات

تحلیل و بررسی سری Plas صفحه کلیدهای سیلیکونی

کیپد سیلیکونی تمکو

در مقاله قبلی به بررسی سری انکپ (Encap) پرداختیم و گفتیم که این سری باعث انقلابی در صنعت تولید صفحه کلیدهای سیلیکونی شد. شما میتوانید برای مطالعه قسمت قبلی این مقاله اینجا کلیک کنید. در این مقاله به بررسی کوچکی از سری های Plas و دو نوع فرآند SCS میپردازیم.

سری Plas

روش کار در سری Plas به این گونه است که صفحه کلید پلاستیکی که قبلا قالب زده شده لست را روی صفحه کلید لاستیکی سیلیکون می چسبانند. چسب مخصوصی که در این فرآیند بعه کار میرورد صفحه کلید را برای چسباندن الاستومر سیلیکون و صفحه کلید پلاستیکی که قالب گیری شده بود آماده میکند. با استفاده از دستگاه های پیشرفته چسب به خوبی بین این دو ماده پیوند می خورد.

سری Plas تمام مزایای صفحه کلید لاستیکی سیلیکون و پلاستیک را با هم ترکیب می کند و شگفتی دیگری می آفریند.

امکانات سری plas

  1. میتوان هر شکل دلخواهی را پیاده سازی کرد
  2. گرافیک زیبایی را میتوان روی سطح اول یا دوم به کار بست.
  3. صرفه جویی در هزینه مونتاژ.
  4. پیوند عالی بین پلاستیک و لاستیک

Comdes-Keypad-Design-Guide

 

این آخرین سری از سری های صفحه کلید بود . شما میتوانید سری بک لایت (Backlight) ، سری دوراکت  (Duracoat)  و سری انکپ (Encap) را از نیز که قبلا در باره آنها صحبت شده ،  مطالعه کنید.

گروه صنعتی تمکو متخصص طراحی و تولید انواع قالب لاستیکی ، سیلیکونی و بادی پت و پلی التیلن میباشد. تمکو با بهره گیری از مهندسان متخصص و با تجربه‌ی خود توانسته از برترین تولید کنندگان انواع صفحه کلیدهای سیلیکونی در کشور شود و با استفاده از بهترین متریال و به روزترین روش های دنیا رضایت مشتریان خود را به بهترین شکل جلب کند.

از این رو شما میتواند گروه صنعتی تمکو را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *