قالب لاستیک, مقالات

تحلیل و بررسی سری انکپ صفحه کلیدهای سیلیکونی

Comdes-Keypad-Design-Guide

در مقاله قبلی به بررسی سری دوراکت (Duracoat) پرداختیم. گفتیم که سری های دوراکت باید همراه با سری های بک لایت (Backlight) استفاده شوند. چرا که این دو سری در کنار یکدیگر میتوانند قابلیت‌های بسیاری را به انواع صفحه کلیدها بدهند. میتوانید برای مطالعه قسمت قبلی این مقاله اینجا کلیک کنید.

در این مقاله به بررسی سری انکپ (Encap) که یکی دیگر از سری صفحه کلیدهای سیلیکونی میباشد ، میپردازیم.

سری Encap

سری انکپ (Encap) انقلابی در صنعت صفحه کلید لاستیکی سیلیکون به وجود آورد. طراحی و ساخت سری انکپ (Encap) به گونه ای است که در آن از مواد پیچیده‌ای استفاده می شود. این ماده ویژه همان پلیمر مایع با قابلیت های شیمیایی بهتر و بهینه تر است که امروزه روی انواع صفحه کلیدهای لاستیک سیلیکونی مورد استفاده قرار میگیرد.

سری های انکپ (Encap) تمام مزایای صفحه کلیدهایی که با استفاده از لاستیک سیلیکونی و یا با استفاده از پلاستیک طراحی و تولید شده اند را کنار هم قرار داده است.

قبلا اشاره کرده بودیم که صفحه کلیدهای سیلیکونی ظاهری مات دارند. اما برخی از صنعت ها هستند که با توجه به محصولی که تولید میکنند به نوع شفاف صفحه کلیدها نیاز دارند .

با استفاده از سری انکپ (Encap) میتوان در کنار جنس سیلیکونی که کیفیت و دوام بسیار بالا در شرایط مختلف را دارد ، این شفافیت را نیز برای صفحه کلیدها فراهم ساخت.

با استفاده از سری های انکپ (Encap) میتوان دو نوع صفحه کلید را از نظر جنس به راحتی تولید کرد.

  1. انواع صفحه کلیدهای سخت
  2. انواع صفحه کلید های نرم

امکانات

  1. صفحه کلیدهای شفاف بدون استفاده از مواد پلاستیک
  2. چاپ صفحه کلید بهبود یافته
  3. صرفه جویی در هزینه مونتاژ
  4. مقاومت عالی در برابر سایش و خوردگی دکمه ها
  5. پیوند عالی بین لاستیک سیلیکون و پلیمر

تحلیل و بررسی سری انکپ صفحه کلیدهای سیلیکونی    تحلیل و بررسی سری انکپ صفحه کلیدهای سیلیکونی

در این مقاله به بررسی سری انکپ (Encap) که یکی دیگر از سری صفحه کلیدهای سیلیکونی میباشد ، پرداختیم. شما متوانید برای مطالعه قسمت بعدی این مقاله که یکی دیگر از سری های صفحه کلیدهای سیلیکونی را در آن مورد بررسی قرار میدهیم ، اینجا کلیک کنید.

گروه صنعتی تمکو متخصص طراحی و تولید انواع قالب لاستیکی ، سیلیکونی و بادی پت و پلی التیلن میباشد. تمکو با بهره گیری از مهندسان متخصص و با تجربه‌ی خود توانسته از برترین تولید کنندگان انواع صفحه کلیدهای سیلیکونی در کشور شود و با استفاده از بهترین متریال و به روزترین روش های دنیا رضایت مشتریان خود را به بهترین شکل جلب کند.

از این رو شما میتواند گروه صنعتی تمکو را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *