قالب بادی, قطعه سازی

بررسی ارگونومی بطری قبل از قالب سازی

ماکت بطری 700

طراحی ماکت بطری 700 ؛ قبل از فرآیند قالب سازی بادی، حتما می باسیت بصورت پت و یا پلی اتیلن حتما با تریدی پرینت از جنی پلی آمید ساخته شود.

به عبارت دقیق تر، ساخت انواع ماکت های بطری که بصورت خاص و ویژه خلق میشوند حتما میباسیت قبل از فرآیند قالب سازی بادی بصورت پت و یا پلی اتیلن حتما با تریدی پرینت از جنی پلی آمید ساخته شود.

این فرآیند بشما این امکان را میدهد که هم بتوانید حجم حدودی بطری خود را بررسی نمایید و در مرحله دوم ارگونومی و نحوه به دست گرفتن آن را بررسی نمایید و پس از بررسی های نحوه بسته بنده و لیبل و … با خیالی  آسوده سفارش ساخت قالب بادی پت و پلی اتیلن خود را ثبت نمایید.

ماکت سازی های تمکو رابر با دستگاه تریدی پرینتر بیست در بیست در بیست سانتی متر ساخته میشود که اگر قطعه شما بزرگتر باشد ، ساخت قطعه با چند مرحله انجام و بهم چسابنده و پس از پرداخت شدن بشما تحویل داده میگردد.

 

ماکت بطری 700 ؛ ماکت سازی

ماکت سازی یا نمونه سازی سریع بهترین راه برای دیدن بطری خلق شده شما که با ارکونومی آن نا آشنا هستین می باشد که طراحان زبده ما بهترین طراحی را بهترین ارگونومی برای شما فراهم می کنند.

ما یعنی گروه تمکو توانمند در طراحی و ساخت بطری شما از روی عکس می باشیم که قبل از ساخت قالب به شما ماکت را تحویل و منتظر تایید نظر شما می شویم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *